WhatsApp ile Hemen Ulaş!

Tereson Ayak Kokusu Kremi 50 ml

30 oy ile 5 üzerinden 3.6 puan aldı

Yorum Yapın | (0) Yorum
Ürün Kodu : 12760
Son Kullanma Tarihi:
% 33
59,90
40,13
Adet
Fiyatı düşünce haber ver
HIZLI KARGO
UYGUN FİYAT
399 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Ürün Açıklamaları

Tereson Ayak Kokusu Kremi 50 Ml

 

Tereson Ayak Kokusu Kremi 50 ml size kokusuz bir hayat sunmaya geliyor! Bu deneyime siz de ortak olun! Gün içinde yapılan aktiviteler ayakların ısınmasına ve terlemesine neden olmaktadır. Yaşanan şiddetli terleme ise ıslaklık ve koku olarak geri dönmektedir. Özellikle uzun süre aynı ayakkabının giyilmesi gibi etkenler bu kokunun oluşumunda etkilidir. Ancak metabolizma ve kişisel özelliklerin de bu konuda hatırı sayılır bir etkisi vardır.

Ayak kokusunu giderme için kullanılan ürünler kişisel bakım ve kozmetik alanında kendisine yer bulmaktadır. Bu ürünlerin amacı ayak kokusuna son verip yaşam kalitesini üst sıralara çekmeye yardımcı olmaktır.

Tereson Ayak Kokusu Kremi 50 ml de geliştirilen ürünlerden yalnızca birisidir. Krem formuna sahip olan ürün sabah ve akşam doğrudan ayak tabanına uygulanmaktadır. Düzenli kullanım sonucunda ayak kokusunda hissedilir bir azalma yaşanması beklenmektedir.

 

Tereson Ayak Kokusu Kremi 50 Ml Özellikleri

 

Tereson Ayak Kokusu Kremi 50 ml terleyen ayaklara çözüm getiriyor. Sahip olduğu özellikleri ile bu krem dolabınızdan eksik olmayacak!

Terleyen ayakların yaydığı koku genellikle rahatsız edicidir. Spor esnasında, tümgün iş yerinde veya gündelik yaşamda bu koku sıklıkla ortaya çıkmaktadır. Dolayısıyla genel olarak karşılaşılan ter kokusu beraberinde farklı çözümleri getirmektedir. Değişen kullanıcı istekleri aynı sorun için farklı ürünlerin kullanımını yaygınlaştırmaktadır. Kullanıcı kitlelerine hitap eden ürünler ise çeşitli formlarda ve özelliklerdedir. Tereson Ayak Kokusu Kremi 50 ml olan gramajı ile raflardaki yerini almaktadır. Cilde hassas davranan yapısı ise bu ürünü özel kılmaktadır.  Ayak kokusunun giderilmesi için geliştirilen ürün 50 ml’lik bir gramaja sahiptir. Krem formu ile kolay bir kullanım sunmaktadır. Gün içerisinde iki kez kullanım için uygundur. Gümüş iyonlu formülü bu kremi ayrı bir konuma taşımaktadır. Ter kokusuna karşı ürün olarak geliştirilen krem ter bezlerine zarar vermemeyi amaçlamaktadır. Gün boyu etkili bir korumayı hedeflemektedir. Kadın ve erkek kullanıcılar tarafından kullanıma uygun biçimde tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Böylelikle geniş bir kullanıcı kitlesine erişim sağlanmaktadır.

 

Tereson Ayak Kokusu Kremi 50 Ml Faydaları

 

Tereson Ayak Kokusu Kremi 50 ml rahatsız edici kokuları ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Bunun yanında ayakların ihtiyaç duyduğu bakımı da üstleniyor! Kişisel bakım ve güzellik için tercih edilen ürünler farklı işlevleri üstlenmektedir. Bireysel tercihler ise ürün seçimlerinde önemli bir etkiye sahiptir. El, yüz bakımı sıklıkla tekrarlanan rutinlerden oluşmaktadır. Ancak gün boyu kapalı kalan ayakların bakımı aksatılmaktadır. Tereson, ayaklara ihtiyaç duyduğu nazik bakımı sunarken rahatsız edici kokuya son vermeyi amaçlamaktadır. Çift yönlü bakımı hedefleyen ürün, geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başarmaktadır. Değişen mevsimlere uyum sağlaması ise en dikkat çekici özelliğidir. Tereson Ayak Kokusu Kremi 50 ml olan paketine farklı faydaları sığdırmaktadır. Ayakların rahatsız edici kokuya sahip olmasını önlemeyi amaçlamaktadır. Gün boyu etki edecek biçimde hazırlanmaktadır. Ter bezlerini kapatmamayı hedefleyen ürün ter kokusunu engellemeyi amaç edinmektedir. Krem formu ise kokuyu engellerken cildi nemlendirmektedir. Gün boyu çorap, ayakkabı, terlik gibi eşyalar arasında kalan ayakların ferahlatılmasında önemli bir rol oynamaktadır. Gümüş iyonlu formülü sayesinde ferah, bakımlı ve kokusuz ayaklara ulaşmayı amaçlamaktadır.

 

Tereson Ayak Kokusu Kremi 50 Ml Kullanım Şekli

 

Tereson Ayak Kokusu Kremi 50 ml kolay muhafaza edilen paketi ve pratik kullanımı ile raflarda yerini aldı. Neden sonraki istasyon sizin dolabınız olmasın?

Terleyen ve havasız kalan ayaklar zamanla koku oluşmasına neden olmaktadır. Rahatsız edici olan bu kokudan kaçınmak için çeşitli yöntemler ve ürünler geliştirilmektedir. Değişen cilt tipine uyum sağlamayı amaçlayan bu ürünler geniş bir kitle tarafından ilgi görmektedir. Ayak kokusu farklı nedenler ile ortaya çıkabilmektedir. Aynı şekilde bu sorunun çözümü için de farklı işlemler bulunmaktadır. Krem formuna sahip olan bu ürün ise pratik bir kullanım ile hızlı sonucu hedeflemektedir. Kolay taşınan ve saklanan ambalajı ürünün tercih edilmesinde önemli bir paya sahiptir. Ayrıca zahmetsiz bir kullanım şekline sahip olması da ayak kokusu kremi için önemli bir destekçidir. Tereson Ayak Kokusu Kremi 50 ml’e sığan formülü ile doğrudan uygulanmaktadır. Sabah ve akşam kullanıma uygun olması ise bakımın etkinliğini artırmaktadır. Ancak kullanım öncesi ayağın temizlenmiş olması önerilmektedir. Uygulama öncesi temizlenen ve kurulanan ayak kremin nüfuz etmesi için hazırdır. Ayağın tabanına ve parmak aralarına yapılan masaj hareketi ile krem yedirilmelidir. Kremin sabah ve akşam olmak üzere günde en az iki kez kullanılması önerilmektedir. Ayrıca kullanım sonrasında pamuklu çorap giyilmesi yapılan tavsiyeler arasındadır.

 

Tereson Ayak Kokusu Kremi 50 Ml İçerik

 

Tereson Ayak Kokusu Kremi 50 ml içeriği ile de üst sıralarda yer alıyor. Bu ürün ile siz de ayak kokusuna son verin!

Ayaklar ter bezlerinin en yoğun bulunduğu bölgelerden birisidir. Dolayısıyla bu bölgede sıklıkla terleme yaşanmaktadır. Ancak bu terlemeler ayakta rahatsız edici etkiler ortaya çıkarabilmektedir. Ayakta ter kokusu da bunlardan birisidir. Kadınların ve erkeklerin ortak sorunlarından birisi olan ayak kokusunun kronik bir hale gelmesi olasıdır. Dolayısıyla bu sorunun nihai çözüme ulaşması önemli konulardan birisidir. Tereson Ayak Kokusu Kremi 50 ml ise özel geliştirilen formülü ile bu sorunun çözümünde önemli bir destekçidir. Ter bezlerini tıkamadan koku ile mücadele etmeyi hedefleyen ürün içeriği ile de merak edilmektedir. Gümüş iyon teknolojisi kullanılarak geliştirilen formülü bu ürünün en önemli özelliğidir. Ayrıca kadın ve erkekler için kullanıma elverişli içeriği bedende tahrişe ve reaksiyonlara neden olmamayı amaçlamaktadır. 

Geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı ve rahatsız edici ayak kokusunu ortadan kaldırmayı hedefleyen ürünün içeriği;  Su, alüminyum, klorür, denatüre alkol, deiyonize, şeklinde paylaşılmaktadır.

 

Tereson Ayak Kokusu Kremi 50 Ml Fiyat

 

Tereson Ayak Kokusu Kremi 50 ml fiyatı ile de kullanıcıları şaşırtıyor. Özel formülü bu kadar ucuza satın alabileceğinizi biliyor muydunuz?

Kişisel bakım ürünleri farklı ihtiyaçlar için yapılan tercihlerden oluşmaktadır. Bu tercihler ise çeşitli değişkenlerin bir araya gelmesi sonucu oluşmaktadır. Ürünün hangi marka tarafından satışa sunulduğu, gramajı, formu ve kullanım biçimi bu değişkenlerden bazılarıdır.  Satın alınacak olan ürünün fiyatı ise en büyük paya sahip olan bir diğer değişkendir. Ürünün bütçeye uyumu müşterileri kullanıcı olma durumuna yöneltmektedir. Özellikle ürünün içeriğiyle fiyatının eş değer olması oldukça önemlidir. Tereson Ayak Kokusu Kremi 50 ml olan boyutu ve ekonomik fiyatı ile Botanik Ecza raflarındaki yerini almaktadır. Böylelikle geniş bir kitleye doğru bir konumdan erişim sağlamaktadır. Botanik Ecza, üretici ve dağıtıcı firmalar tarafından tavsiye edilen satış fiyatını baz almaktadır. Dolayısıyla ürünlerinde kullandığı fiyat etiketleri uygun fiyatı ile müşterileri şaşırtmaktadır.

Tunalı / Çankaya ve Balgat / Çankaya olmak üzere iki farklı mağazaya sahip olan firma müşteri ziyaretlerine açıktır. Konusunda yetkili olan personeli ise müşterilerini mağazalarda karşılamaktadır.  Mağazalar, ürünler hakkında detaylı bilgi almak için iyi bir tercihtir. Böylelikle ürünlerin güncel fiyatlarına ulaşmak da mümkündür. Ayrıca web sitesi ziyareti ile de tek tık ile alışveriş kolaylığı sunulmaktadır. Bu sayede de ürünler hakkında detaylı bilgi almak ve satış fiyatına ulaşım sağlanmaktadır.

Tereson Ayak Kokusu Kremi 50 ml hakkında bilgi sahibi almak için diğer bir alternatif yol ise çağrı merkezidir. “444 4 996” numaralı çağrı merkezi sayesinde istenilen ürüne ulaşmak ve merak edilen bilgiyi edinmek mümkündür.

 

Tereson Ayak Kokusu Kremi 50 Ml Kullananlar

 

Tereson Ayak Kokusu Kremi 50 ml ekonomik boyu ile uzun süre bir adım uzağınızda olacak! Siz de dört mevsim kokusuz ayaklara sahip olabilirsiniz.

Ayak kokusu giderme için kullanılan yöntemlerden birisi kremlerdir. Ayağa kolaylıkla uygulanan ürün, koku oluşumunu önlemeyi amaçlamaktadır. Kadın ve erkek kullanıcılar tarafından tercih edilen ürün gümüş iyon teknolojisi ile geliştirilmiştir. Ayak kokusu için krem kullanılması oldukça pratik ve etkili bir çözüm olarak görülmektedir. Sabah ve akşam düzenli kullanılan ürünün etkin bir sonuç vermesi beklenebilmektedir. Ayrıca ekstra önlemler de koku oluşma olasılığını düşürmektedir. Botanik Ecza ayakların terlemesi ve sonucunda oluşan rahatsız edici koku için farklı ürünler sunmaktadır. Tereson Ayak Kokusu Kremi 50 ml olan gramajı ile firma raflarında yer almaktadır. Geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan firma terleyen ayaklar için de çözümler sunmaktadır. Bu ve benzeri ürünlerini web sitesinde ve sosyal medya hesapları üzerinden paylaşmaktadır. Böylelikle ürünlerin detaylı tanıtımı yapılmaktadır. Özellikle ”botanikcity” ve “botanikecza” Instagram hesapları üzerinden ürünler tanıtılmaktadır.

Botanik Ecza, müşterilerinin alışveriş sonrasında da yanındadır. Ürünler hakkında merak edilenler çağrı merkezi sayesinde öğrenilmektedir. Ayrıca [email protected] posta adresi ile de firmaya doğrudan mesaj gönderilmektedir. Tereson Ayak Kokusu Kremi 50 ml hakkında kullanıcılar çeşitli paylaşımlar yapmaktadır. Bu paylaşımlar “yorumlar” panelinde kendisine yer bulmaktadır. Böylelikle ürünlerin etkinliği hakkında bilgi alınmaktadır.

 

Tereson markasının diğer ürünlerine indirimli ulaşmak için:

https://www.botanikecza.com/index.php?p=search&search=tereson+

 

 

 

 

 

 

 

Tereson Ayak Kokusu Kremi

 

Tereson ayak kokusu kremi ürünü firmamızda en ucuz fiyat avantajıyla satılırken, mağazamızdan veya websitemizden online olarak satın alabilirsiniz. Satışını yaptığımız tüm ürünlerimiz %100 orijinal olarak tarafınıza faturalı bir şekilde özenle paketlenerek kargolanmaktadır. Satışını yaptığımız tüm ürünlerimiz ithalatçı ve üretici firmaların garantisi altındadır. On binlerce ürün yelpazesi arasından size uygun ürünü seçerek avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
 

Tereson ayak kokusu kremi hakkında burada bulunan bilgiler sizin için yetersiz kalıyorsa çağrı merkezimizi arayarak ürün hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Donanımlı ve size kolaylık Tereson Ayak Kokusu Kremisağlayacak ekibimize 444 4 996 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz. Firmamız Botanik Ecza olarak “Satış Sonrası Müşterilerimizin Her Zaman Yanındayız.” ilkesini benimseyerek %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktayız.

Firmamız, bünyesinde olan ürünlerin topluma güvenli, etkili ve kaliteli bir şekilde ulaşmasını temin etme hususunda hassasiyetini en üst seviyede taşımaktadır. Ürünleri tanıtırken haksız rekabet ve tüketiciyi yanıltıcı tanıtımlara yer vermemektedir. Bilimsel çalışmaların sonuçlarıyla ürünün etkinliği hakkında ki iddiaların uyumuna sadakatle bağlıdır. “Tereson” markasına ait ürünü hemen satın alabilirsiniz. Birikim ve Tecrübesi ile 10 yılı aşın bir süredir sizlere hizmet veren firmamız kaliteden ödün vermeden sizlere sanal ortamda e-ticaret platformunda güvenli alışverişin en huzurlu ortamını uzman kadrosuyla sağlamaktadır.


İçeriği: Tereson ürünü özel bir formüle sahip olan krem şu maddeleri ihtiva etmektedir: Aluminium chloride, Denature alcohol, Deiyonize su.

Kullanımı: Ayaklarda gerekli temizlik yapıldıktan sonra taban kısmına ve parmak aralarına ince bir tabaka halinde sürülür. Kullanıldıktan sonra pamuklu bir çorap giyilmesi önerilir. 

 

Tereson Ayak Kokusu Kremi Fiyat

 

Tereson ayak kokusu kremi fiyat ile ilgili çok merak edilirken bu ürün cep yakmayan haliyle satış merkezimizdedir. Firmamız tedarikçi firmalarla yaptığı sıkı pazarlıklarla ürünleri sizlere en ucuz olarak sunmaktadır. En çok aranan ve talep gören ürünleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Ürün fiyat ve kalite konusuna çok önem veren firmamızdan ürünü sepetinize ekleyerek online alışverişe başlayabilirsiniz.

 

Tereson ayak kokusu kremi kullananlar konusunda kullanıcılar deneyimlerini bizimle paylaşmaya devam ediyor. “Yorumlar” bölümünde bulunan kullanıcı deneyimlerini inceleyebilirsiniz. Sizlerde ürün hakkında deneyimlerinizi buradan bize yazabilir, diğer kullananlara yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca firmamız Botanik Eczayı sosyal medya hesaplarından takip ederek, yeni ürünlerden anında haberdar olabilirsiniz.
 

Tereson ayak kokusu kremi faydaları hakkında sizlere çağrı merkezi yetkililerimiz yardımcı olacaklardır. Ürünler hakkındaki detaylı bilgiler içerisinde tanıtım ve sağlık beyanları, ilgili yasal mevzuatlara bağlı kalarak tüketiciyi yanıltıcı veya aldatıcı içeriklere yer verilmemektedir. Satış sonrası ve satış öncesi daima müşterilerinin yanında olan firmamıza 444 4 996 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımıza ürünler hakkında tüm detayları sorabilir anında bilgi alabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri
TEB - Bonus
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
Yorumlar
YORUMLARSize Yorumunuzu Yazın

Bu Ürünü Nasıl Buldunuz ?

YORUMLARA GÖZ ATIN
Yorum bulunmamaktadır
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
BENZER ÜRÜNLER
Beaver Scalplife Balance Cleanser 298 ml
236,70
Mjcare Soyulan Ayak Peeling Maskesi
% 33
79,90
119,90
Beaver Argan Oil Of Morocco Body Wash 400 ml
% 6
129,90
138,00
Medibeau Şeftali Özlü Doğal Içeriklerle Zengin Nemlendirici El Kremi Peach Hand Cream 100 ml
69,99
Beaver Scalplife Scalp Energy Cleanser Şampuan 298 ml
% 7
219,50
236,73
Beaver Scalplife Scalp Clarify Cleanser Kepek Karşıtı Şampuan 298 ml
% 7
219,50
236,73
Haver Propalseve Nar Sprey 20 ml
129,90
Agarta El Yapımı Doğal Sabun Collagen 150 GR
45,00
Agarta Doğal Kahve Sabunu 150 GR
% 28
24,56
33,90
Agarta Doğal El Yapımı Çam Sabunu
33,90
Agarta Doğal Kalpli Sabun 4x50gr
% 35
51,94
79,90
Agarta El Yapımı Doğal Sabun Cilt Beyazlatıcı Sabun 150 gr
% 28
32,31
45,00
Insıde Out Günlük SPF 20+ Nemlendirici Krem 50 ml
820,00
Eyüp Sabri Tuncer PJ El ve Vücut Kremi Yasemin Çiçeği 50 ml Tüp
% 29
28,05
39,50
Eyüp Sabri Tuncer PJ El ve Vücut Kremi Japon Kirazı Çiçeği 50 ml Tüp
39,50


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.