WhatsApp ile Hemen Ulaş!

Wellozone Argan Şampuan 1000 ml

0 oy ile 5 üzerinden 0.0 puan aldı

Yorum Yapın | (0) Yorum
Ürün Kodu : 33972
Son Kullanma Tarihi:
159,00
159,00
Adet
Fiyatı düşünce haber ver
HIZLI KARGO
UYGUN FİYAT
399 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Ürün Açıklamaları

Wellozone Argan Şampuan 1000 Ml

 

Wellozone Argan Şampuan 1000 ml olan gramajı ile saçınıza dokunmaya geliyor. Siz de saçınızın ihtiyaçlarına kulak verin!

Kişisel bakım ve güzellik için kullanılan kozmetik ürünleri yıpranmalara neden olabilmektedir. Yıpranan saçlar koparak dökülmelere ve mat bir görünüme neden olabilmektedir.

Saçın onarılması ve sağlıklı bir görünüme ulaşması için de besleyici ürünler tercih edilmektedir. Saçın ihtiyaç duyduğu nemin ve bileşenlerin kazandırılması için ürünler geliştirilmektedir.

Wellozone şampuan da saç bakımı söz konusu olduğunda öne çıkan markalardan birisidir. Özellikle ozon yağını ürünleri ile birleştirilen marka, argan yağı mucizesini de önemsemektedir.

 

Wellozone Argan Şampuan 1000 Ml Özellikleri

 

Wellozone Argan Şampuan 1000 ml doğanın mucizesini şişelere sığdırıyor. Özel formülü ile raflarda yerini alan ürüne siz de yer açın!

Canlı, gür ve parlak saçlar her zaman göz alıcıdır. Bu görünüme ulaşmak için ise kullanılan her ürün önemlidir.

Saç tipleri kişiden kişiye göre farklılık göstermektedir. Dolayısıyla kullanımı yapılan ürünler de değişmektedir. Ancak kimi ürünler farklı saç tiplerine uygun kullanıma sahiptir.

Wellozone Argan Şampuan 1000 ml de tüm saç tipleri için kullanılabilmektedir. Böylelikle geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başarmaktadır.

 • Ozon yağı, argan yağı gibi besleyici bileşenlere sahiptir.

 • E vitamini  ve Omega 3,6,9 yağlarını barındırmaktadır.

 • Farklı saç tiplerine uyum sağlamaktadır.

 • Kadın ve erkek kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

 • Sağlık bakanlığı tarafından onaylı formüle sahiptir.

 • Vegan özellikler taşımaktadır.

Wellozone Argan Şampuan 1000 Ml Faydaları

 

Wellozone Argan Şampuan 1000 ml ozon formülünü saçınıza getiriyor. Son dönemin popüler ürünü ozon yağı bu kez duşta size eşlik edecek!

Değişen kullanıcı istekleri ve ihtiyaçları ürün tercihlerini etkilemektedir. Özellikle ürünlerin sahip olduğu nitelikler seçim sürecinde belirleyicidir.

İlk bakışta göze çarpan saçlar da özenli bir bakımı hak etmektedir. Dolayısıyla seçilen malzemeler ve bu ürünlerin yararlarını incelemek gerekmektedir.

 • Saç ve saç derisinin temizlenmesinde yardımcı olmayı amaçlar.

 • Mat görünüme sahip olan saçların canlı bir izlenime ulaşmasında yardımcı olmayı hedefler.

 • Saçın kökten uca yenilenmesini beslenmesini desteklemeyi hedefler.

 • Saçın güçlendirilmesinde önemli bir role sahip olmayı amaçlar.

 • Hasarlı saçın onarılmasını hedeflerken; olası yıpranmaları önlemeyi amaçlamaktadır.

 • Boyalı saçların renk pigmentlerini uzun süre canlı tutmak için yardımcı olmayı hedeflemektedir.

 • Saçların koparak dökülme oranını azaltmada önemli bir işlev edinmeyi hedeflemektedir.

 • Saçın ve saç derisinin ihtiyaç duyduğu nemi sunmak hedefleri arasındadır.

 

Wellozone Argan Şampuan 1000 Ml Kullanım Şekli

 

Wellozone Argan Şampuan 1000 ml sizin de favori bakım malzemeniz olacak! Eşsiz formüle sahip olan bu şampuanı güzellik sırrınız yapın!

Kişisel bakım ürünleri farklı kategorilerde yerini almaktadır. Ancak kullanılan her ürün güzelliği ve bakımı biraz daha zirveye taşımaktadır.

Bakım dendiğinde de akla ilk gelen bölgelerden birisi saçlardır. Saçların nasıl temizlendiği veya bakım rutinleri sağlıklı ve canlı bir saç için önemlidir.

Wellozone Argan Şampuan 1000 ml’lik gramajı ve pratik kullanımı ile tercih edilen ürünlerden birisidir. Geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan şampuan duş rutinlerinin olmazsa olmazıdır.

Saç ve saç derisi çok sıcak olmayan su ile ıslatılmalıdır. Ardından ele yeterli miktarda sıkılan şampuan köpürtülmelidir. Ardından saça uygulama yapılmalıdır.

Saç derisine masaj yaparak şampuanın yayılması sağlanmalıdır. Ardından saç bol su ile durulanmalıdır.

 

Wellozone Argan Şampuan 1000 Ml İçerik

 

Wellozone Argan Şampuan 1000 ml zengin içeriği ile göz dolduruyor. Bu şampuandan sonra saçınız eskisi gibi kalmayacak!

Kişisel bakım için kullanılan ürünler daha sağlıklı bir görünüm için önemlidir. Zinde görünüm için kullanılacak ürünün içeriği de detaylı olarak incelenmektedir. Wellozone şampuan içeriğinde yer alan bileşenler;

Sodium Laureth Sulfat, Cocamidopropyl Betaine, Ozon Yağı, Cocamide Dea, Gliserin, Propylene Glycol, Polyquaternium 60, Argan Oil, Citric Asit, Phenoxyethanol, Caprylyl, Glycol, Arginine, Parfum, Cassia Angustifolia Seed Extract, Ricinus Communis Seed Oil, Nigella Sativa Seed Oil, Thymus, Serpillum Oil, Prunus Amygdalus Amara Kernel Oil, Sesamum Indicum Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Corylus Avellana Seed Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Tocopheryl Acetate, Thiamine Hd, Riboflavin, Pyridoxine, Cyanocobalamin, Aloe Barbedensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Panicum Miliaceum Seed Extract, Equisetum Arvense Extract, Salivia Officinalis Leaf Extract, Urtica Doica Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Arctium Lappa Leaf Extract, Lawsonia İnermis Extract, Humulus Lupulus Extract, Calcium Pantothenate, Blotin, Niacin, Folic Asid, Malic Acid, Humik Asid, Lysine, Histidine, Arginine, Aspartic Acid, Threonine, Serine, Glutamic Acid, Proline, Glysine, Alanine, Valine, Isoeucine, Leucine, Throsine, Phenylalanine, Benzyl Salsylate, Hexyl Cinnemal.

 

Wellozone Argan Şampuan 1000 Ml Fiyat

 

Wellozone Argan Şampuan 1000 ml formülü kadar özel bir fiyata sahip! Değişen kullanıcı kitlesine uyum sağlayan şampuan ile sen de saçlarını şımart!

Saçların bakımı kadar temizliği de önemlidir. Ancak saçları temizlerken bakım yapan bir ürün seçmek çift yönlü bir bakım sunmaktadır.

Kullanıcı tercihleri çeşitli faktörlere bağlıdır. Ürünün fiyatı, özellikleri ve etkinliği bu unsurlardan bazılarıdır.

Wellozone Argan şampuan 1000 ml olan gramajı ve uygun fiyatı ile raflardaki yerini almaktadır. Sahip olduğu etiket fiyatı ise farklı bütçelere sahip kullanıcılara hitap etmektedir.

Botanik Ecza raflarında da yerini alan şampuan satıcı firmanın önerdiği fiyat etiketine sahiptir. Satışa sunduğu ürünler ise firma ve ithalatçı güvencesindedir.

Tunalı /Çankaya ya da Balgat / Çankaya adreslerinde yer alan mağazalarda ürünler incelenmektedir. Konusunda yetkin personellerin desteği ile ürün hakkında bilgi elde edilmektedir.

Mağazanın yanında web sitesi üzerinden de ürünler sergilenmektedir. Ürün hakkında detaylı bilgi ve güncel fiyat için web sitesi de ziyaret edilebilmektedir.

Wellozone Argan Şampuan 100 ml hakkında merak edilenler “444 4 996” numaralı çağrı merkezi sayesinde de öğrenilmektedir. Çağrı merkezinde gün boyu hizmet veren yetkili personel ürün bilgileri, kampanyalar ve fiyatlar hakkında bilgi vermektedir.

 

Wellozone Argan Şampuan 1000 Ml Kullananlar

 

Wellozone Argan Şampuan 1000 ml farklı deneyimleri bir araya topluyor. Saçları kökten uca beslemeyi ve canlandırmayı hedefleyen ürün sizin de favoriniz olacak!

Kişisel temizlik ve bakımın en önemli aşaması saçlardır. Bu kadar öne çıkan saçların sağlıklı ve parlak olması ise kullanılan ürünler ile mümkündür.

Değişen kullanıcı istekleri aynı üründe bir araya gelmektedir. Farklı saç tiplerine uyum sağlamayı hedefleyen şampuan çeşitli kullanıcı deneyimlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Kadınlar ve erkekler tarafından kullanıma uygun olan ürün farklı yorumlara sahiptir. Bu yorumlar eski kullanıcıların deneyimlerinden oluşmaktadır.

Botanik Ecza tarafından da satışa sunulan ürün internet sitesi ve mağazadan temin edilebilmektedir. Satın alınan ürünler hakkında edinilen deneyimler ise “yorumlar” kısmında paylaşılabilmektedir.

İnternet sitesinde olduğu gibi Instagram hesapları üzerinden ürünler sergilenmektedir. “botanikcity” ve “botanikecza” hesapları üzerinden ürünler incelenebilmektedir. Aynı zamanda ürünler hakkında merak edilenler sorulabilmektedir.

Soruların yanı sıra ürün deneyimleri ve yorumlar da hesaplar aracılığı ile paylaşılabilmektedir. Botanik Ecza resmi eposta adresi olan [email protected] araçlığı ile de firma ile iletişim kurulmaktadır. 

 

Wellozone markasının diğer ürünlerine indirimli ulaşmak için:

https://www.botanikecza.com/index.php?p=search&search=wellozone

 

Wellozone Argan Şampuan


Değerli Müşterilerimiz
Lütfen Adet Kısmından Seçiminizi Yapmayı Unutmayınız.

 
 


İÇERİKSodium Laureth Sulfat, Cocamidopropyl Betaine, Ozon Yağı, Cocamide Dea, Gliserin, Propylene Glycol, Polyquaternium 60, Argan Oil, Citric Asit, Phenoxyethanol, Caprylyl, Glycol, Arginine, Parfum, Cassia Angustifolia Seed Extract, Ricinus Communis Seed Oil, Nigella Sativa Seed Oil, Thymus, Serpillum Oil, Prunus Amygdalus Amara Kernel Oil, Sesamum Indicum Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Corylus Avellana Seed Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Tocopheryl Acetate, Thiamine Hd, Riboflavin, Pyridoxine, Cyanocobalamin, Aloe Barbedensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Panicum Miliaceum Seed Extract, Equisetum Arvense Extract, Salivia Officinalis Leaf Extract, Urtica Doica Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Arctium Lappa Leaf Extract, Lawsonia İnermis Extract, Humulus Lupulus Extract, Calcium Pantothenate, Blotin, Niacin, Folic Asid, Malic Acid, Humik Asid, Lysine, Histidine, Arginine, Aspartic Acid, Threonine, Serine, Glutamic Acid, Proline, Glysine, Alanine, Valine, Isoeucine, Leucine, Throsine, Phenylalanine, Benzyl Salsylate, Hexyl Cinnemal.KULLANIM ŞEKLİ
 


Saçlara yeterli miktarda uygulanarak köpürtülür ve durulanır.
 
Ödeme Seçenekleri
TEB - Bonus
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
Yorumlar
YORUMLARSize Yorumunuzu Yazın

Bu Ürünü Nasıl Buldunuz ?

YORUMLARA GÖZ ATIN
Yorum bulunmamaktadır
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
BENZER ÜRÜNLER
Gewn Kirish Bebek Şampuanı 221 ML
210,00
Kerastase Bain Force Architecte Aşırı Yıpranmış Saçlar İçin Şampuan 250 Ml
% 5
436,51
459,00
Kerastase Nutritive Bain Magistral Aşırı Kuru Saçlar Için Yoğun Nem Veren Besleyici Şampuan 250ml
380,00
Aveda Botanical Repair Yıpranmış Saçlar Onarım Şampuanı 200ml
% 70
480,00
1.600,00
Beaver Scalplife Scalp Energy Cleanser Şampuan 298 ml
% 7
219,50
236,73
Beaver Scalplife Scalp Clarify Cleanser Kepek Karşıtı Şampuan 298 ml
% 7
219,50
236,73
Beaver Argan Oil Keratin Of Moroccco Şampuan 350 ml
% 7
175,90
190,00
Beaver Tea Tree Şampuan 350 ml
% 7
175,90
190,00
Botanıvo Tüy Dökülmelerine Karşı Doğal Şampuan - Shed Control 250 ml
309,00
Botanıvo Hassas Ciltlere Özel Doğal Şampuan - Sensitive Soothe
110,00
Beaver Ultra Moıst Şampuan 318 ml
249,90
Beaver Scalp Energy Şampuan 258 ml
223,90
Beaver repaır Rescue Şampuan 258 ml
223,90
Beaver Nutrıtıve Şampuan 258 ml
223,90
Beaver Marula Şampuan  60 ML
41,60


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.